dotek.cz


Čchi Kung 

Sestava cviků, pro všechny bez rozdílu věku.
Přirozeným způsobem posiluje svaly celého těla, zvyšuje flexibilitu, rovnováhu a koordinaci. Pravidelné cvičení působí na psychiku - pomáhá posílit odolnost vůči stresu a zvyšuje schopnost relaxovat.

Cvičení
pro zdraví

Pod tímto názvem se skrývá cvičení, které je zaměřené na celou škálu svalových skupin, zpevnění celého těla. Díky cvikům z pilátesu, jógy i chi kungu spojené i s relaxací je to příjemné posílení pro celý organismus. 

Cvičení
na velkém míči

(vhodné i pro těhotné)

Cvičení zpevňuje jednotlivé skupiny a tělesné partie, posiluje pánevní a břišní oblast, paže a stehna. Přináší uvolňení páteře, zklidnění mysli. V těhotenství je možné začít cvičit v kterémkoli týdnu.

Břišní tance pro těhotné

Břišní tanec, který vznikl původně jako tanec rodiček pomáhá uvolnit i posílit celé tělo. Pohyby jsou jemné, pomalé, houpavé, příjemné jak pro Vás, tak pro Vaše miminko. Nemusíte mít předchozí zkušenost s břišními tanci a začít můžete v kterémkoli týdnu těhotenství.

Cvičení a tanec pro maminky s miminky

Zacvičíme si a poté zatančíme a rozhýbeme boky díky břišnímu tanci. Miminka (do cca 8mi měsíců) jsou během cvičení a tance u Vás v šátku nebo na matraci před Vámi...