dotek.cz


Masáž je výborný prostředek pro navození stavu relaxace - uvolnění napětí či blokády. Masáž má své místo v mnoha kulturách a někde je i každodenní součátí života.

Masáž zad a šíje

Podporuje prokrvení pokožky, podkoží i svalů a pomáhá při zatuhlých či bolestivých svalech. Blahodárné učinky na fyzické tělo i psychiku posílíme jemným mandlovým olejem, který je výživný a vhodný i pro citlivou pokožku. Můžeme přidat i esenciální oleje, jež pozitivně ovlivňují naše emoce a mysl.

Masáž hlavy

Provádí se bez použití oleje. Stimuluje se celá oblast vlasové pokožky, kde prochazejí meridiány žaludku, tlustého a tenkého střeva, žlučníku a močového měchýře. Poté je na řadě obličejová část. Stimulujeme jednotlivé reflexní body.

Dlaně a chodidla

Dlaně i chodidla jsou jakousi zmenšenou mapou celého člověka. Jednotlivá místa jsou spjata s určitými oblastmi a orgány našeho těla, která tak můžeme podpořit. Tato masáž je velmi příjemná, jen u chodidel jsou občas vyjímky, kdy je citlivost tak velká, že jakýkoli cizí dotek je lechtivý. Ruce i nohy jsou vděčné za to, že je někdo opatruje a hýčká. Však pro nás pracují každý den od rána do večera...

Celotělová relaxační
olejová masáž

Pomáhá k celkovému uvolnění a je ideální pro všechny, kteří potřebují zvolnit a zklidnit tok myšlenek při dnešním rušném způsobu života. Dopřejte si plnou péči o Vaše tělo, Váš chrám a rezervujte si 1,5 až 2 hodiny.

Manuální
lymfodrenáž

Jemná masáž, podporujcí tok lymfy v našem těle. Pomáhá odstraňovat nepříjemné projevy stagnace a posiluje tak imunitní systém. Indikuje se při pocitu těžkých nohou, otékání kotníků po nadměrné zátěži dolních končetin, otocích v obličeji, migrénách, alergiích, pro zeštíhlení končetin, vyhlazování celulitidy, relaxaci a regeneraci, poúrazových otocích...

Zen-Touch Shiatsu

Vychází z japonské tlakové masáže a je založena na dynamice univerzální energie. Jedná se o celotělovou masáž, která probíhá na zemi na podložce ve volném oblečení.

Ceník

30 minut 350 Kč
60 minut 700 Kč
90 minut 1000 Kč

15% sleva na 3 hodinové masáže v rámci 3 měsíců.